Muzikāla dejas fantāzija MANA DABA

Deju skola “Dzirnas” ar “Tax Free” mūziķiem, pēc skatītāju ierosinājuma, atkārto dejas fantāziju MANA DABA.

Jau 21. februārī pl. 19:00 un 22., 23. februārī pl. 18:00 deju skolas “Dzirnas” telpās varēs noskatīties šo vizuāli, muzikāli un horeogrāfiski krāšņo izrādi MANA DABA, ko pirms diviem gadiem iestudēja horeogrāfi Agri Daņiļevičs un Kārlis Božs. Tāpat kā dabā, arī mākslā miera stāvoklis nav iespējams – izrāde turpina attīstīties, bet nemainīgi paliek Tax Free, Dzirnas un Kompanija NA.

Dzīvā oriģinālmūzika, krāšņās gaismu spēles un mainīgā scenogrāfija, dejotāju un mūziķu brīvā ļaušanās fantāzijai par dabu, saplūstot pilnībā ar tās unikālo pasauli, sola ik vienu skatītāju aizvest neaizmirstamā sajūtu ceļojumā neatkarīgi no vecuma, jo visi mēs esam dabas daļa un, mīlot un saudzējot dabu, mēs rūpējamies arī paši par sevi.

Radošā komanda: Horeogrāfija: Kārlis Božs, Agris Daņiļevičš; oriģinālmūzika: Justs un TAX FREE; režija, scenogrāfija: Agris Daņiļevičs; gaismu režija: Normunds Bļasāns un Kompānija NA; kostīmi: Līga Vītoliņa; vokālais pedagogs: Igeta Gaiķe; repetitors: Vladimirs Ponomarjovs; dejotāji: deju skolas “Dzirnas” jaunās paaudzes dejotāji, producente: Ieva Pauļuka

Gaidām ciemos deju skolas „Dzirnas” Iedvesmas telpā, Lāčplēša ielā 106 k-1, Rīgā.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv.

Sponsori: