Sasniegumi

Sasniegumi

Agra Daņiļeviča deju skolas sasniegumu pārskats 2015.-2019.gads
GadsKonkursa nosaukumsKlaseIegūtā vietaAtbildīgais pedagogs
2019.g. 11.maijsStarptautisks deju konkurss “Dance Revolution” Lietuvā M4, M6, 1C sag., 2.C kl. M4 1.vieta M6 2.vieta 1Csag.2.un 6.vieta 2.C kl. 1.vietaLīga Kavace Anna Dubrovska
2019.g. 1.maijs“Best Show 2019”1C sag. , 4.A kl. 1.C sag. 2.vieta 4.A kl. 5.vietaLīga Kavace
2019.g. 28.aprīlisStarptautiskais horeogrāfu un izpildītāju konkursā “Rīgas Pavasaris 20192.A kl., 4.A kl. 2.vietaDagmāra Bārbale
2019.g. 27.aprīlisXII Starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss “Aprīļa pilieni 2019” M4, M5, M7, M7, 1C sag. M7 2.vieta M6 4.vieta M5 2.vieta M4 simpātija 1C sag. 2.vietaIeva Ozoliņa Līga Kavace
2019.g. 15.aprīlisSkolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu programmas repertuāra pārbaudes skate2C sag., 1.B kl., 4.B kl., 6.kl., ABS2C sag I pakāpe 1.B kl. I pakāpe 4.B kl. I pakāpe 6.kl. Augstākā ABS Augstākā Anna Dubrovksa Eva Kronberga Jānis Putniņš
2019.g. 5.aprīlisSkolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta “Saule Vija Zelta Rotu” repertuāra atrādīšanas skate1A sag., 1.A kl., 2.A kl., 2.B kl., 3.kl., 4.A kl. 1A sag. I pakāpe 1.A kl. II pakāpe 2.A kl. Augstākā 2.B kl. Augstākā 3.kl. I pakāpe 4.A kl. Augstākā Dagmāra Bārbale Agris Daņiļevičs Juris Gogulis
2019.g. 16.martsTukuma kauss 20195.klase, 2.C klase2.C kl., 5.vieta, 5.klase 7.vietaEva Kronberga, Anna Dubrovska
2019.g. 9.-10.martsStarptautiskā deju konkursā Prāgā “Ave Bohemia”5.klase, 2.C klase5.kl. 1.vieta un Grand Prix, 2.C kl. 1.vietaEva Kronberga, Anna Dubrovska
2018Performing Art Čempionāts 2018M41.vietaLīga Kavace
201813 Starptautiskais mākslas deju konkurss “Charm of Bohemia” Prāgā4A klaseGrand PrixDagmāra Bārbale
2018GMD Fest (Groove, Move, Dance)M41.vietaLīga Kavace
201813 Starptautiskais mākslas deju konkurss “Charm of Bohemia” Prāgā4A klaseGrand PrixRenāte Dzelme
2018Liepaja Cup 20182A/2B klase4Kārlis Božs
2018Liepaja Cup 20184B klase5Kārlis Božs
2018Liepaja Cup 2018M42.vietaLīga Kavace
2018XI Starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss “Aprīļa pilieni 2018”1B sag., 2B sag.1B sag. 2.vieta 2B sag. 1.vietaIeva Ozoliņa Anete Klapkalne
2018Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”1Agris Daņiļevičs
2018Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”5-6.klase1Dagmāra Bārbale
2018Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”1-2. klase1Dagmāra Bārbale
201814 Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Rīgas pavasaris 2018”3A klase1Agris Daņiļevičs
201814 Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Rīgas pavasaris 2018”3A klase2Dagmāra Bārbale
2018Best Show 20183A klase2Renāte Dzelme
2018Tukuma kauss 20185./6.klase1Eva Kronberga
2017Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”1-2. klase2Dagmāra Bārbale
2017Jaunrades deju konkurss “Mēs un deja”3.-4.klase1Agris Daņiļevičs
2017Tukuma kauss 20175.klase1. pakāpe 6.v. A grupaAnete Klapkalne
2017Tukuma kauss 20176.klase1. pakāpe 3.v. A grupaUldis Zvirgzdiņš
2017Tukuma kauss 20175.klase1. pakāpe 2.v. A grupaUldis Zvirgzdiņš
2017Best Show 20172A klase1Renata Dzelme
2017XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra apguves skate6. klaseaugstākā pakāpe B grupāAgris Daņiļevičs
2017XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra apguves skate1. klaseaugstākā pakāpe bērnu grupāAgris Daņiļevičs
20171. Moderno horeogrāfiju sacensības 20174.klase1Agnese zagorska
20171. Moderno horeogrāfiju sacensības 20176. klase1Beāte Riekstiņa
201714 Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Rīgas pavasaris 2017”2A klase1Dagmāra Bārbale
2016Tukuma kauss 20165B klase1Renata Dzelme
201614 Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss “Rīgas pavasaris 2016”1A klase1Dagmāra Leja
2016Best Show 20161A klase3Renāte Dzelme
2015Starptautiskais deju konkurss “Eurodance”2A1Renāta Siņicina
2015Starptautiskais deju konkurss “Eurodance”4.klase6Anete Klapkalne
2015Deju lielkoncerta “Līdz varavīksnei tikt” horeogrāfisko ainu skatelaureātu pakāpeAgris Daņiļevičs
2015Deju lielkoncerta “Līdz varavīksnei tikt” horeogrāfisko ainu skate1-2. klase, 3-4. klase, 5-6. klasePateicībaMonta Vandere, Dagmāra Leja, Agris Daņiļevičs
2015Tukuma kauss 20156.klase1. pakāpe 2.v. A grupaBeāte Auziņa
2015Tukuma kauss 20151A klase1. pakāpe 1.v. A grupaRenāta Siņicina
2015Best Show 20152A klase1Renāta Siņicina
2015Best Show 20153.klase1Renāta Siņicina
2015Best Show 20154. klasePateicībaRenāta Siņicina
2015Best Show 20151.klase2Renāta Siņicina
2015Best Show 20156.klasePateicībaRenāta Siņicina
20155. jaunatnes Jaunrades festivāls “Art Masters”2. klase2. pakāpes laureātiRenāta Siņicina
20155. jaunatnes Jaunrades festivāls “Art Masters”5B klase1 vieta I pakāpes laureātsRenāta Siņicina
20155. jaunatnes Jaunrades festivāls “Art Masters”5B klase1 vieta I pakāpes laureātsRenāta Siņicina
2015Haloween Skillz Jam, Viļņā1A/5B klase3Renāta Siņicina